Van Plaggenhut tot Zendmast

Locatie: Dubbelbeek | Plaats: Apeldoorn
Dagtocht ca. 46 km – Via Beekbergen en Hoenderloo naar Radio Kootwijk
Heuvelachtig terrein. Meestal over verharde wegen en fietspaden, maar ook wat zand (Wildarena Hazenbergen) en grindwegen (Radio Kootwijk).
In samenwerking met CODA, EPA en Dorpsraad Radio-Kootwijk (Gratis tocht)
Zware route over de Veluwe. Meestal over verharde wegen en fietspaden, maar de weg naar het Wildarena Hazenbergen is een zandweg met kans op mul zand.
Verder nog een stukje half verharde weg bij de Gerritsfles (2 * 300 meter).Het betreft een grindweg.
Al snel bereiken we de eerste pauzeplek bij Spelderholt, om daarna over heuvelachtig terrein naar Hoenderloo te fietsen. Langs het witte kerkje en de plaggenhut.
Vervolgens vertelt de boswachter iets over de Veluwe en het wild wat hier voorkomt tijdens de lunchpauze bij Wildarena Hazenbergen.
Daarna over het Dabbelose pad richting Hoog Buurlo, waar we nog even langs de Gerritsfles, Radio Kootwijk en de Kathedraal fietsen.
Om vervolgens via Halte Assel terug te fietsen naar Apeldoorn.
Koffiepauze: Spelderholt
Lunchpauze: Wildarena Hazenbergen
Theepauze: Halte Assel